KATALOG ZBOŽÍ
Košík

Dekorační panel - lamelový

Dekorační panel - lamelový

Dekorační panely (dekorační stěny) se upevňují na zeď jako designový prvek. Jedná se o svislé dekorační lišty, které tvoři 3D vzhled stěny a zároveň zlepšují akustiku místnosti. Instalace je možná několika způsoby - dekorační panel může být připevněn na zeď pomocí montážní lišty a adaptérů, nebo pouze pomocí montážní lišty. Dekorační panely jsou k dispozici v dekorech řady PREMIUM a ST CPL. Montážní lišty a dekorační lišty lze zkombinovat v různých dekorech, čímž docílíte výrazného vzhledu interiéru.

Jednotlivé prvky systému dekoračních panelů jsou vyrobené z MDF a jsou v délce 2750 mm, avšak každý prvek má výrobní délku 2800 mm. Na každé straně je 25 mm okraj pro individuální ořez před instalací jako rezerva pro případ poškození dopravou.

Výrobce: Erkado Model: 3405
Jednotlivé prvky systému dekoračních panelů jsou vyrobené z MDF a jsou v délce 2750 mm, avšak každý prvek má výrobní délku 2800 mm. Na každé straně je 25 mm okraj pro individuální ořez před instalací jako rezerva pro případ poškození dopravou. Dekorační panely (dekorační stěny) se upevňují na zeď j..
1 452 Kč
Cena bez DPH:1 200 Kč
Výrobce: Erkado Model: 4875
Dekorační lišty (panely, lamely) se montují na stěnu jako dekorativní prvek, což dodatečně výrazně zlepšuje akustiku místnosti. Lamely vnesou do interiéru hřejivou atmosféru domácího interiéru. Díky podložce, na které jsou umístěny nástěnné lišty, zakryjete stávající stěnu. Výrobek se skládá z pan..
1 089 Kč
Cena bez DPH:900 Kč
Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)
Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy. Více informací